mazan
آیپد
پرو 2018 کیفیتی بالاتر از استانداردهای جهانی دارد
آیپد

توسط: moein ۵ ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ فقط تعدادی روز پس از نشر خبرهای مربوط به خم شدن آیپد پرو 2018، دن ریکو، مدیر بخش بسط سخت افزاری تولیدها اپل در ادعای نو خود اعلام کرده که این مال با کفیت و پباده سازی بالاتر از استانداردهای جهانی ساخت گردیده میباشد .

او اعلام کرده که اپل در ساخت آیپد رو 2018 تمام سعی خویش را به کار گرفته تا دستگاهی به شدت نازک و فلت را ایجاد نماید . این قضیه به طور مشخص سبب گردیده تا آیپد از لحاظ پباده سازی یک متاع ظریف و باکیفیت باشد که می‌توان از آن برای استفاده‌های طولانی مقطع و حمل دائمی به کارگیری کرد . اپل به طور کاملاً دقیق پروسه مهندسی این مال را انجام داده تا یک کالا با کفیت تر از همگی تبلت‌های جان دار در بازار را فراهم عرضه به گشوده نماید .

ریکو همچنین اعلام کرده که توجه صاف بودن مرحله آیپد تا 400 میکرون است که تا به روز جاری در هیچ یک از تبلت‌ها و دستگاه‌های شبیه توسط شرکت‌های دیگر به کار گرفته نشده بود . این زمینه باعث میشود تا حمل و به کارگیری طولانی مدت از این دستگاه به فیس مداوم با چالش‌ها متفاوت همراه نباشد و در حقیقت تبلت جدید تولید شده توسط اپل یک کامپیوتر قادر و به شدت قابل حمل باشد .

این ادعاها در حالی از طرف دن ریکو منتشر می‌گردد که بررسی‌های اخیر انجام گردیده از آیپد پرو 2018 حاکی از آن است که این متاع به راحتی در برابر ضربه‌های متعدد خم میشود و این فرآورده با مشکلی مشابه با آیفون 6 در سال 2014 مواجه می‌باشد و اپل بایستی فکری به اکنون مقاومت هر چه اکثر این متاع در طراحی نسل‌های آینده باشد .

اپل یک سال پس از عرضه آیفون 6 یعنی در ایجاد آیفون 6 اس در سال 2015 خلل ها مربوط به خم شدن پباده سازی نو تلفن‌های هوشمند خویش را برطرفکرد و هم اکنون انتظار میرود که در اپل در ایجاد نسل تبلت‌های خویش اقدام به برطرف سازی این اختلال کند .برچسب ها : خرید اپل واچ، خرید آی پد،
تعداد بازدیدها : 6
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 370
  • بازدید امروز :12
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 14
  • بازدید این ماه : 34
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 26
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر