mazan
جذاب
ترین نرم افزارهای آیفون
۰ اشتراک‌گذاری
برنامه های جذاب آیفون که روز جاری در این لیست با آن ها آشنا خواهید شد، از گزاره اپلیکیشن هایی می‌باشد که هیچوقت مثال آن ها را در سیستم برهان اندروید مشاهده نخواهید کرد . معمولا این قبیل نرم افزار ها که به طور منحصربه‌فرد پباده سازی می شوند، دارنده تجهیزات عالی و متفاوتی میباشند که به کاربران iOS فرصت تجربه چیزهای جدیدی می دهند که سایر پلتفرم ها مثل اندروید از آن بی فایده اند .
با ما یاور باشید
۱-
برنامه دیدنی آیفون برای بازنویسی عکس: Mextures Mextures
یک برنامه جالب برای یوزرها آیفون می باشد که به آن ها اذن می دهد با دو آیتم اساسی روی عکس هایشان بازنویسی انجام دهند
تبلیغات
اپتیموم
او اینفلوئنسر مارکتینگ تبلیغات اینستاگرام تالیف
بر روی عکس افزودن
لایه ها و افکت ها بر روی عکس Mextures یک عدد از شایسته ترین اپلیکیشن هایی می‌باشد که منحصر به فرد آیفونی هاست . با این برنامه می بضاعت و توان فرمول ویرایشی برای به کارگیری های مجدد تولید کرد .
Mextures یک عدد از بهترین نرم افزار هایی میباشد که منحصربه‌فرد آیفونی هاست . با این برنامه می توان فرمول ویرایشی برای به کار گیری های دوباره ساخت کرد .
اما احتمال دارد این دو مورد در بخش اعظمی از نرم افزار ها وجود داشته باشد، اما مزیت نرم افزار جالب آیفون Mextures این است که می توانید فرمول بکار گرفته شده برای نوشته و لایه های ویرایشی را ذخیره کنید و آن گاه از آن روی هر عکسی که بخواهید، اعمال فرمایید . بدین چهره می توانید دوران مدت زیادی را در ویرایش عکس صرفه جویی فرمائید و سریع تر به آن چه که می خواهید دست پیدا نمایید .

نرم افزار Mextures برای هر سه پلتفرم، آیفون، آیپد و آی پاد تاچ های اپل قابل به کارگیری هست .

هزینه استفاده از این نرم افزار نسبتاً ۲ دلار است .

برای دانلود این نرم افزار دیدنی آیفون اینجا را کلیک فرمایید .


۲-جالب
ترین نرم افزار پست الکرونیکی آیفون : Airmail همان طور که می دانید، ابزارهای مختلفی برای ارسال و دریافت آدرس اینترنتی در آیفون وجود داراست ولی نکته کلیدی این هست که اپل در برخی پلتفرم هایش، با برخی کلاینت های ایمیلی نقص‌ دارااست . در درحال حاضر حاضر شما با هر قابل انعطاف افزار ایمیلی که فعالیت کنید، مطمئنا نمی توانید با دیدن Airmail آن را کنار بگذارید .

برنامه
های دیدنی آیفون Airmail یک قابل انعطاف افزار جامع ایمیلی برای مدیر اکانت های ایمیلی با قابلیت های بالا .
Airmail به شما اجازه می دهد تا آدرس اینترنتی هایتان را همچون یک مدیریت مدیر کنید . نرم افزار جالب ایمیلی آیفون با نام Airmail دارای امکانات زیادی می‌باشد که به شما کمک می کند، بتوانید به راحتی هر کاری را که بخواهید روی آدرس اینترنتی های تان و در پنل ارسال و دریافت ایمیل انجام دهید .
از گزاره این اقدامات می بضاعت و توان به لیست فوق العاده ذیل اشاره کرد:
قابلیت
جستجو در فایل های Spam و Bin امکان
فیلتر کردن برای به کارگیری بهتر فردی
سازی صفحه و تنظیمات دلخواه تهیه و تنظیم
میزان فونت رنگ
آمیزی دلخواه افزودن
تعدادی حساب اقدامات
سفارشی جزیی فراوان زیاد پشتیبانی
از نوتیفی پشتیبانی
از سیری امکان
ساخت لیست انجام کار دارنده
بخش سناریو پر سرعت نشانی اینترنتی ها و پیش سناریو سرعت بالا آن ها سناریو
جذابی از سندها و داکیومنت ها و
غیره این قابل انعطاف افزار برنامه ای تماما قوی، منعطف و کاربردی هست که بایستی روی هر موبایل آیفون، نصب شود .

Airmail دارنده ورژن مک نیز می باشد و به این صورت برای کاربران اپل به طور منحصربه‌فرد طراحی گردیده می‌باشد .

نرم افزار دیدنی و کاربردی آیفون موسوم به Airmail برای ارسال نشانی اینترنتی برای هر سه پلتفرم های آیفون، آی پد و آیپاد تاچ مورد استعمال قرار می گیرد .

این نرم افزار با بها حدودی ۶ دلار عرضه شده و می توانید آن را از اینجا دانلود فرمائید .۳-
بازی دیدنی آیفون به اسم Life is Strange Life is Strange نام بازی جذابی میباشد که در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار، برای ps4، ویندوز ۱۰ و Xbox عرضه شد . بعد از آن از این که اسقبال خیر از آن به کار آمد به دنیای موبایل راه پیدا کرد و به طور منحصر به فرد درحال حاضر کاربران iOS می‌باشند که می توانند از آن بهره مند شوند .

در شرای تا کنون نتوانسته اید با هیچ بازی موبایلی رابطه برقرار نمایید مسلما نرم افزار Life is Strange می تواند ساعت ها وقت شما را بگیرد .

Life
is Strange ماجرا بازی جذابی برای آیفون هست که در قالب آن می توانایی به پیش و پس از مقطع هجرت کرد Life
is Strange روایت بازی جذابی برای آیفون هست که در قالب آن می توانایی به پیش و پس از برهه زمانی هجرت کرد Life is Strange داستانی دیدنی از استدیوی دونات میباشد که توانسته رده خویش را واقعا پیدا نماید . قصه بازی از این قرار می‌باشد که جمعی از نوجوان ها ۱۸ تا ۲۰ ساله بدور هم عده گردیده اند و به زندگی معمولی و همگانی خویش مشغولند البته دست قضا بر آن گردیده که یکی از این بچه ها می تواند با مدت بازی نماید و آن را جلو و عقب پیروزشود .

بخش اعظم
بخوانید: لیست ۲۵ تایی از شایسته ترین بازی های آیفون در سال ۲۰۱۸
از
جمله خصوصیت های این بازی داستانی و ماجراجویانه در آیفون می بضاعت به مورد ها تحت اشاره کرد:
گرافیک
و رابط کاربری ساده قابلیت و امکان
بازگشتن به عقب و دست کاری روی داد ها قصه
توانمند و ماجراجویانه که همه آن را دوست خواهند داشت موزیک
نوشته دلنشین و جذاب مشاهده
نقاشی های دستی و
غیره این بازی به بها حدودی ۳ دلار ارائه شده و نیز هم اکنون می توانید آن را از آیتونز، یعنی اینجا دانلود کنید .


۴-
نرم افزار جالب و کاربردی یادداشت برداری صوتی در آیفون: Just Press Record اگر به دنبال متفاوت ترین و جالب ترین نرم افزار کاربردی و جذاب آیفون می گردید تا با آن، بتوانید یادداشت برداری کنید، سفارش اکید گویا آی تی این میباشد که Just Press Record را دانلود نمائید .

قابل انعطاف افزار Just Press Record به شما امکان می دهد تا به مدل ای متفاوت نوت برداری فرمائید . همیار صوتی این برنامه به شما اذن می دهد تا فقط با فشار دادن یک دکمه، مبادرت به ضبط صدا و نوت برداری فرمائید .

معرفی
قابل انعطاف افزار Just Press Record برای ضبط صوتی یادداشت ها و مدیر آن ها در آیفون، آی پاد و آی پد معرفی
قابل انعطاف افزار Just Press Record برای ضبط صوتی یادداشت ها و مدیر آن ها در آیفون، آی پاد و آی پد برخی امرها صوتی نگارشی نیز برای این برنامه در نظر گرفته شده که اجازه می دهد ضبط صدا فوق العاده یگانه و لذت بخش باشد .

بعد از آن از اتمام سخنرانی شما، آن چه که ضبط کرده اید، بر مبنا مورخ و ساعت ضبط مرتب می شود بدین ترتیب به راحتی می توانید از فی مابین نوت ها، به آن یادداشتی که نیاز دارید پرسرعت دسترسی پیدا فرمائید .

آنچه
که ضبط می نمایید در iCloud ذخیره گردیده و قابل همگام سازی با این فضای ابری هست و از تمامی حیاتی تر می توانید آن را برای بقیه افراد هم ارسال نمایید ( دارای قابلیت اشتراک گذاری )
نرم افزار یادداشت برداری صوتی در آیفون، برای هر سه پلتفرم آیفون، آیپاد و آی پد قابل به کارگیری هست .

بها این نرم افزار حدودا ۵ دلار است و از اینجا قابل دانلود است .۵-
شایسته ترین نرم افزار دستکاری عکس در آیفون با اسم Affinity Photo Affinity Photo یکی از بهترین قابل انعطاف افزار هایی می باشد که تا کنون برای iOS ساخته گردیده می‌باشد . گفته گردیده که سازنده از قبلی تصمیم بر این داشته این قابل انعطاف افزار را به طور بدون نقص برای پشتیبانی در آی پد ها طراحی نماید .
بدین ترتیب حال قادر خواهید بود که این برنامه را روی دیوایس های تحت نصب و اجرا کنید:
iPad
های اوایل سال ۲۰۱۷ به قبل iPad
Pro iPad
Air 2

بهترین
قابل انعطاف افزار دستکاری عکس برای کاربران آی پد های اپل شایسته ترین
قابل انعطاف افزار دستکاری عکس برای یوزرها آی پد های اپل Affinity Photo در بردارنده تجهیزات بی نهایت، برای روتوش، ویرایش، افکت گذاری و مدیریت عکس است . از طرفی تولید کننده پیمان داده تا همت قابل انعطاف افزار را به مدل ای بهینه نماید که بتوان با امداد مداد اپل، سرعت بالا تر دستکاری ها را روی عکس ها نظر کرد .

این قابل انعطاف افزار فوق العاده تقریبا ۲۰ دلار هزینه داراست و از اینجا قابل دانلود و استفاده هست .۶-
نرم افزار دیدنی و کاربردی عکاسی در آیفون Halide هر یک سری پیش از این، در لیستی مالامال بار، به معرفی ۱۰ نرم افزار برتر عکاسی برای آیفون، پرداخته ایم اما عالی است که نامی نیز از Halide ببریم .

در شرای به دنبال یک نرم افزار جذاب آیفون برای عکس برداری رشته ای هستید، مطلقا Halide را تست کنید . Halide هر یکسری رابط کاربری بی آلایش ای دارااست و نسبتاً هر کسی می تواند با آن کار کند، اما دارای خصوصیت های جالب و پیچیده ای است که چه بسا در آیفون X نیز پیچیده تر می شود .

سه
خصوصیت نخستین و مطرح این نرم افزار به چهره پایین شناسایی شده است
فوکوس
قدرتمند کنترل
گر های لمسی قابلیت
مشاهده پرسرعت تصاویر ترکیب این سه گزینه در کنار رابط کاربری ساده به کاربر کمک می نماید تا بتواند سریع ترین اقدامات برای ثبت لحظه ها داشته باشد .

نرم
افزاری فوق العاده برای عکاسی حرفه ای با آیفون نرم
افزاری فوق العاده برای عکاسی رشته ای با آیفون از
گزاره ویژگی های این قابل انعطاف افزار فوق العاده می بضاعت و توان به مورد ها تحت اشاره کرد:
طراحی
زیبا؛ رابط کاربری جالب بر اساس لمس و عملیات حرکتی فوکوس‌دستی
و قوی معین
سازی نفاط فوکوس گردیده برای تعیین های بهتر و نهایی کنترلهای
لمسی، از نوردهی و تعادل رنگ سپید تا ISO و بسیاری دیگر هیستوگرام‌های
بی نقص برای بیشترین دسترسی قابلیت
دریافت کردن تصاویر با خروجی RAW و JPG با جزئیات بدون نقص و شایسته ترین کیفیت و باصرفه ترین حجم حالت
کاربری خود کار و دستی پشتیبانی
از ویجت در لاک اسکرین پشتیبانی
از میانبرهای تاچ سه بعدی فرمت
Raw فارغ از کامپوزیت سناریو
آلبومی تصاویر Raw قابلیت
گزینش فرمت‌های خروجی با به چنگ آوردن خروجی TIFF پشتیبانی
ارگونومیک از آیفون ۷ تجهیزات
فوق العاده برای عکاسی دقیق در آیفون X این نرم افزار فوق العاده عکاسی نیز درحال حاضر با بها حدودی ۵ دلار، از اینجا قابل دانلود می‌باشد .۷-
قابل انعطاف افزار دیدنی و کاربردی ایفون برای دنبال کردن جدیدترین ها با Product Hunt Product Hunt قابل انعطاف افزاری هست که اگر آن را روی تلفن همراه خود نصب نمائید می توان مطمئن بود که، از نهایی دستاورد های استارتاپ ها در آن باخبر خواهید شد . استارتاپ ها معمولا قصه های جالب و دستاورد های تازه و خاصی دارند که می تواند بینش های شما را نسبت به دنیای امروزی تغییر و تحول دهد .

به یاری Product Hunt می توانید استارتاپ ها را ردیابی فرمائید و داده ها آن ها را بدست اورید . ولی مزیت Product Hunt فقط به استارتاپ ها ختم نمی شود .

یک
نرم افزار فوق العاده کاربردی برای دنبال کردن استارتاپ ها و بازی ها و کتاب های نو در آیفون یک
قابل انعطاف افزار فوق العاده کاربردی برای دنبال کردن استارتاپ ها و بازی ها و کتاب های نو در آیفون به کمک این برنامه آیفون می توانید کتاب های جدید، بازی های نوین و خاص، و چه بسا پادکست های تازه را نیز دنبال فرمائید و از دنیای روز تکنولوژی با خبر شوید .

قابلیت
فالو کردن ادمین استارتاپ ها اطلاع
از روی داد های استارتاپ ها دانلود
اپلیکیشن ها موردها یاد شده، به عنوان ویژه ترین بخش از نرم افزار Product Hunt شناخته می شود که صرفا برای کاربران آی او اس پباده سازی شده می‌باشد .

این قابل انعطاف افزار بدون‌پول میباشد و از اینجا قابل دانلود می باشد .۸-
بازی اکشن Afterpulse، در لیست جذاب ترین بازی های ایفون او‌لین چیزی که موجب شد حیث من به Afterpulse جلب شود گرافیک فوق العاده این بازی بود . درصورتی که تا کنون تجربه بازی با Call of Duty و Gears of War را داشته اید، مطمئنا می توانید Afterpulse را نیز به لیست برگزیدگان های خویش بیفزایید . از پاراگراف ویژگی دیدنی این بازی اکشن ایفون این هست که مخصوص برای آیفون ساخته گردیده و در حال محو کردن مرز های بازی کنسولی و موبایلی هست .

بازی
جالب و اکشن Afterpulse برای تجربه بازی های کنسولی در موبایل با کمک دسته های کنسولی فیزیکی! یک تجربه خوب در آیفون بازی
دیدنی و اکشن Afterpulse برای تجربه بازی های کنسولی در گوشی با امداد مدل های کنسولی فیزیکی! یک تجربه خوب در آیفون علاقمندان به این بازی، می توانند در دست گرفتن گر فیزیکی داشته باشند و به یاری بلوتوث به آیفون خود، آن را وصل کرده و بازی را با جور های فیزیکی مدیریت کنند .

برای
دانلود بازی از آیتونز اینجا را کلیک کنید


۹-
قابل انعطاف افزار عکاسی Litely برای یوزرها iOS برای بعضی از افراد سبک عکس هایی که از فیلم ها گرفته می شود، خوشایند است، اما تبدیل عکس ها به چنین سبک هایی مقداری دشوار هست .

Litely نرم افزار کاربردی و جالبی برای آیفون و IOS می‌باشد که به شما اذن می دهد، عکس های تان را به جور ای بسازید و ویرایش کنید که انگار از روی فیلم آن ها را کات کرده اید .


Litely نرم افزاری فوق العاده برای آیفون، برای تصویب تصاویر با افکت های خاص Litely
نرم افزاری فوق العاده برای آیفون، برای تصویب تصاویر با افکت های خاص لمس دو انگشتی امکانی می باشد که به شما یاری می نماید در کمترین مقطع ممکن، تغییرات روی عکس را مشاهده نمائید . از تمامی مهم تر در صورتی‌که عکس خروجی حیث تان را جلب نکرد، جای نگرانی برای عکس اورجینال و حیاتی نمی باشد چرا که برنامه Litely نسخه ای از عکس حساس را در گالری تان مراقبت می کند .

این نرم افزار نیز به فیس مجانی ارائه شده و می توانید آن را نیز حالا دانلود نمائید .۱۰-
نرم افزار Enlight برای افکت های ترکیبی طبیعت و انسانی در معرفی اپلیکیشن ترمیم عکس و دستکاری تصویر Enlight به افکت های ترکیبی طبیعت و انسانی اشاره شد اما می بایست بدانید که همه چیز به این دو ختم نمی شود .

به طور کلی Enlight دربردارنده افکت های خاصی میباشد که می توانید با آن گوناگون ترین تصاویر را که تا کنون چشم اید ساخت نمائید . به حیث می رسد که این نرم افزار یکی از نیازمندی های مهم افرادی است که می خواهند در اینستاگرام فوق العاده بدرخشند .نرم
افزار Enlight برای آیفون، برنامه ای برای ادیت و بازنویسی عکس و تبدیل آن به چیزی که حتی باورش طاقت فرسا است

ویژگی ها
آیفون XS max


در‌صورتی‌که از تجهیزات فوق العاده این نرم افزار به کار گیری کنید، می توانید عکس ها را به چیزی تبدیل کنید که با نسخه حیاتی دوچندان متفاوت است و هیجان مخاطب را بر می انگیزد .

این قابل انعطاف افزار نسبتاً ۴ دلار برایتان آب می خورد! البته از اینجا قابل دانلود می باشد .هر چندین جذاب ترین برنامه های کاربردی آیفون، بیش از لیست ۱۰ تایی ماست، ولی می توان اعلام کرد که این ۱۰ اپلیکیشن در منزلت برترین ها در لیست برگزیدگان های آیفون بوده میباشد . به این فیس می توانید از این نرم افزار ها به کارگیری نمائید و تجربه زندگی دیجیتالی اتان را منحصرا متفاوت به یاد بسپارید .

حقیقت شما از چه اپلیکیشنی تا کنون به کارگیری کرده اید که به نظرتان اندرویدی ها از وجود آن محروم اند؟ دیدگاه و تجربیات خویش را در بخش نظرات بنویسید .


برچسب ها : خرید اپل واچ، خرید آیپد،
تعداد بازدیدها : 21
،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید : 364
  • بازدید امروز :6
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 8
  • بازدید این ماه : 28
  • تعداد نظرات : 0
  • تعداد کل پست ها : 26
  • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر